شرکت فنی مهندسی ساپرا صنعت

شرکت فنی مهندسی ساپرا صنعت

تأمین و راهبری تجهیزات امنیتی F5- Fortinet و تجهیزات ذخیره سازی HPE

021-76871880
سبد خرید ( 0 مورد)

نمایندگی سرور hp

نمایندگی سرور اچ‌ پی (HP Server)

در سال‌ های اخیر، با توجه به تحریم‌ هایی که متأسفانه علیه کشورمان، ایران، وضع شده است، هیچ شرکتی نمی ‌تواند ادعا کند که نماینده رسمی اچ‌پی (HP) در ایران است. شرکت‌ ها در ایران در حقیقت به عنوان وارد ‌کننده و تأمین‌کننده تجهیزات اچ‌پی (HP) به فعالیت می‌پردازند.

تمامی خدمات و کالاهای شرکت HPE، توسط نمایندگان رسمی آن در خارج از ایران، به عنوان واسطه، به شرکت ‌های معتبری که در ایران در زمینه فناوری فعالیت می ‌کنند، ارائه می‌ شود و به ‌این ترتیب نیاز شرکت‌ ها و مشتریان آنها تأمین می ‌گردد.

شرکت ‌های معتبر تأمین ‌کننده در ایران، علاوه بر تأمین، از خدماتی که شرکت HPE ارائه می ‌دهد، نیز کاملاً پشتیبانی می ‌کنند. با توجه به آن‌ چه گفتیم، در نظر داشته باشید که هر قسمت از این مقاله که از نمایندگی اچ‌پی (HP) سخن گفته می‌ شود، منظور همین شرکت ‌های واسط است.

نمایندگی سرور اچ پی – نمایندگی سرور اچ پی

اچ‌ پی (HP) یکی از برترین برند ها در زمینه تجهیزات سخت ‌افزاری است که در ایران نیز بسیار مورد استقبال قرار گرفته است.

از آن‌ جایی که در دنیای کنونی، همه چیز به سرعت در حال تغییر است، شرکت‌ ها برای این ‌که همواره رو به جلو حرکت کنند نباید از این تغییرات عقب بمانند و بدیهی است می‌‌بایست برای بروز بودن، از تجهیزات و خدمات کمپانی‌ هایی که به این تغییرات اشراف دارند، بهره‌ بگیرند تا بتوانند همگام با نیازهای در حال رشد کسب و کاری خود پیش بروند. کمپانی HPE یکی از این برند های بسیار معتبر است که به سازمان ‌ها برای ماندن در این رقابت نفس‌ گیر، و دستیابی به اهداف خود، بسیار کمک می ‌کنند. فعالیت HPE تنها به تولید و عرضه تجهیزات سخت‌ افزاری مراکز داده و شبکه ‌های سازمان‌ ها، محدود نمی ‌شود بلکه در زمینه ارائه نرم ‌افزار و خدمات نیز در تمام دنیا سرآمد است.

شرکت‌ های مختلف از نظر سطح کاری، قطعا یکسان نیستند. برخی هم ‌چنان به شکل سنتی در زمینه فناوری فعالیت دارند، بعضی دیگر به دنبال ایجاد زیر ساخت‌ های ابری، موبایلی و بسیار قابل اطمینان هستند و بعضی دیگر نیز ممکن است از هر دوی‌ اینها به صورت ترکیبی استفاده کنند. صرف‌ نظر از اینکه مشتریان ما در کدام دسته جای می‌ گیرند، در هر صورت HPE راه‌ کارها و فناوری‌ های بروز را برای موفق شدن در اختیار آن‌ ها قرار داده است.

نمایندگی سرور اچ پی – نمایندگی سرور اچ پی

در میان تجهیزات سخت ‌افزاری که کمپانی اچ ‌پی (HP) ارائه می ‌دهد، سرورهای اچ ‌پی (HP Servers) بیش‌ از سایر تولیدات این کمپانی، در مراکز داده (Data Centers) و شبکه‌ های سازمان ‌های بزرگ به کار برده‌ می‌ شود.

 
نمایندگی سرور اچ‌ پی ( HP Server )
 

سرورهای اچ ‌پی (HPE Servers) در سری ‌ها و مدل‌ های مختلف عرضه شده ‌اند که هر کدام از ویژگی ‌های منحصر به ‌فرد و چشم ‌گیری برخوردارند. افزون بر ارائه این قابلیت ‌ها، قیمت مقرون ‌به صرفه سرورهای اچ ‌پی (HP Servers) در کنار تنوع فوق ‌العاده آن، بر محبوبیت سرورهای این برند افزوده است.

نمایندگی سرور اچ پی – نمایندگی سرور اچ پی

در انتخاب سرور مناسب، موارد گوناگونی از جمله نیاز ‌های سازمان، مکان و فضای مورد نیاز نصب، سیستم‌‌عامل سرور، تعداد کاربران در سازمان و … مورد توجه قرار می‌ گیرد. سرورهای اچ‌ پی سری پرولیانت (HPE Proliant Servers) در سه گروه سرورهای ایستاده (Tower) که به عنوان سرورهای ML نیز شناخته می‌ شوند، سرورهای قابل نصب در رک (Rackmount) با عنوان سرورهای DL و سرورهای تیغه ‌ای (Blade) با نام سرورهای BL تولید و عرضه شده ‌اند. که در میان هر کدام از این گروه‌ ها تعدادی به دلیل برخورداری از قابلیت‌ های منحصر به ‌فرد و چشم ‌گیر، محبوب ‌تر و پر فروش ‌تر شده‌ اند، به عنوان مثال سرور DL380 از سری پرولیانت اچ‌ پی (HPE Proliant DL380 Server) پر فروشترین سرور در دنیا محسوب می ‌شود.

اما سرور اچ ‌پی (HP Server ) از چه قابلیت ‌هایی برخوردار است که همواره در ابتدای لیست برترین ‌و پر فروش‌ترین سرور ها نه تنها در ایران، بلکه در جهان قرار می‌گیرد؟ با ما در ادامه این مطلب همراه باشید.

سرورهای اچ‌ پی (HP Servers)؛ جزء جدا نشدنی مراکز داده و شبکه ‌های سازمان ‌های بزرگ

بطور کلی در مراکز داده و شبکه‌ ها، سرور ها نقش بسیار تعیین‌ کننده‌ای دارند که وجود سرورهای ‌اچ‌ پی (HP Servers) در دیتا سنتر و شبکه ‌ها به افزایش پایداری و بالا بردن عملکرد آنها، بسیار کمک می‌ کند.

نمایندگی سرور اچ پی – نمایندگی سرور اچ پی

نمایندگی سرور hp

نمایندگی سرور hp

ساپرا برترین نمایندگی سرور hp در ایران است و تیم ساپرا صنعت به عنوان نمایندگی سرور hp در ایران تمام خدمات سرور اچ پی را ارائه میدهد.

کمپانی اچ‌ پی (HP) در طول سالیان، سرورهای گوناگونی در نسل‌ های مختلف عرضه کرده است و با معرفی هر نسل جدید، ویژگی‌ های منحصر به فردی به این سرور ها افزوده است و همین امر باعث شده که همواره به عنوان انتخاب اول مطرح باشند. که در میان این ویژگی‌ ها می‌ توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • بهره‌ گیری از بهترین قطعات
  • بروز بودن و بهره ‌مندی از آخرین تکنولوژي ‌ها
  • قابلیت ارائه سرور به صورت بهینه و کاملاً سفارشی ‌سازی ‌شده
  • سازگاری فنی صد در صد با یکدیگر
  • ارائه عملکرد چشم‌ گیر و بالاترین میزان پایداری و ….

در ادامه به اختصار دو نسل نهایی سرورهای اچ‌ پی (HP Servers) را بررسی می ‌کنیم.

نمایندگی سرور اچ پی – نمایندگی سرور اچ پی

سرورهای نسل 9 ‌اچ‌ پی سری پرولیانت (HPE Proliant G9 Servers) در میان سرور هایی که کمپانی HP تا پیش از آن تولید و به بازار معرفی کرده است،‌ یک نقطه عطف محسوب می‌ شوند. این سرور ها  به

شرکت برای دستیابی به اهداف تجاری خود، با ارائه منابع محاسباتی قابل انعطاف و نامحدود کمک کنند. زمانی که HPE Proliant G9 Servers با خدمات تکنولوژي اچ ‌پی همراه می ‌شوند به شما اطمینان می ‌دهد

که با خاطری آسوده روی فناوری ‌های تازه به ظهور رسیده IT سرمایه‌ گذاری کنید و از فناوری ‌ها و روش ‌های نو به جای زیر ساخت‌های سنتی IT سازمان خود استفاده کنید. ضمن آنکه امکان  استفاده از سرورهای

نسل 9 اچ ‌پی در هر مکانی، با هر میزان تراکم کاری و در هر لحظه وجود دارد و این قابلیت را دارند که برای ترکیب محیط‌های Cloud و نرم ‌افزار محور به کار برده شوند.

سرورهای نسل 10 ‌اچ‌پی سری پرولیانت (HPE Proliant G10 Servers) آخرین نسل سرورهای عرضه‌ شده توسط کمپانی اچ‌ پی هستند که می‌ توانند ایمن‌ ترین زیرساخت را برای شبکه و دیتا سنتر سازمان شما فراهم سازند.

 این میزان از امنیت، به کمک فناوری اثر انگشت دیجیتال که در سیلیکون و frameware آنها قرارداده شده است تأمین می‌ گردد و در صورت مغایرت، سرور قابل بوت شدن نخواهد بود.

نمایندگی سرور اچ پی – نمایندگی سرور اچ پی

به ‌این‌ ترتیب ، دیگر امکان استفاده از قطعات غیر اوریجینال فراهم نیست و این، فوق ‌العاده است. از دیگر قابلیت ‌های نسل 10 سرورهای اچ ‌پی می‌ توان به ابزار Enterprise security key manager اشاره کرد که امکان ایمن‌ سازی تمامی محیط ‌های ابری، فیزیکی و سرور ها را در یک سازمان به صورت یکپارچه فراهم می‌سازد.

HPE با خرید این فناوری از کمپانی Niara و ترکیب آن با تکنولوژی‌ هایی مانند نظارت رفتاری (behavioral monitoring) و Clear Pass، شناسایی دستگاه‌ های آلوده در شبکه را امکان ‌پذیر ساخته است و می‌ تواند آنها را از مدار شبکه خارج کند.

نمایندگی سرور hp

سرورهای HP G10 سری پرولیانت، به لحاظ امنیتی، بازده و نیز توسعه ‌پذیری در بالاترین سطح ممکن قرار دارند.

وجود Persistent Memory بهینه ‌شده در این نسل از سرورهای اچ‌ پی (HP Servers) ، به طرز چشم ‌گیری، موجب افزایش بازدهی در هنگام استفاده از پایگاه ‌های داده (Data Base)، و فعالیت ‌هایی که به تجزیه و تحلیل نیاز دارند، شده است.

بنابراین در مجموع باید بگوییم که  سرورهای اچ‌پی (HP Servers) بسیار کارآمد و ایمن هستند و با ارائه قابلیت‌ های فوق ‌العاده، به پایداری شبکه‌ سازمان شما کمک شایانی می ‌کنند.

واضح است که برای سازمان ‌ها هنگام خرید سرور ‌های اچ ‌پی (HP Servers)، تضمین اصل بودن کالا همراه با ارائه بهترین قیمت، از اهمیت بالایی برخوردار است.

نمایندگی سرور اچ پی – نمایندگی سرور اچ پی

متأسفانه گاهی برخی از شرکت‌ های سود جو سرور ها را با قطعات تقلبی اچ‌ پی (HP) پیکر بندی می‌ کنند که این موضوع بعد از ریست شدن‌ های پیاپی سرور، منجر به از بین رفتن اطلاعات سازمان می ‌شود که برای سازمان ضرری جبران ‌ناپذیر خواهد بود. همواره هنگام خرید سرورهای اچ‌پی (HP Servers) به گارانتی که شرکت در اختیار شما قرار می ‌دهد توجه داشته باشید. ساپراصنعت با گارانتی رسمی، به شما این اطمینان را می ‌دهیم که در صورت بروز مشکل، تعویض‌ قطعات صورت خواهد گرفت.

ساپراصنعت، سال‌ های متمادی است که به عنوان یکی از شرکت‌ های وارد‌ کننده و تأمین ‌کننده تجهیزات دیتا سنتر و سرور HP، فعالیت دارد و در این سال‌ ها همه تلاش تیم ساپرا صنعت این بوده است که با ارائه بهترین خدمات در زمینه آموزش، نصب، نگهداری و پشتیبانی از تجهیزات شبکه، رضایت مشتریان را جلب نماید.

در این میان به این نکته توجه داشته باشید که بسیار حائز اهمیت است که شرکت‌ های تأمین ‌کننده از تیم آموزش‌ دیده برخوردار باشند و ساپرا صنعت نیز به این موضوع توجه داشته است و اعضای شرکت را از میان متخصصانی که در زمینه سرورهای اچ‌ پی (HP Servers) آموزش دیده‌ اند و مدارک تخصصی دریافت کرده‌‌اند، انتخاب کرده است.

نمایندگی سرور اچ پی – نمایندگی سرور اچ پی

در انتها، لازم است این نکته را یادآوری کنیم که با وجود تحریم ‌ها، و نبود نمایندگی رسمی سرورهای اچ‌ پی (HP Serversجای نگرانی برای دست یابی به تجهیزات و خدمات کمپانی معتبر اچ ‌پی ( HP) در ایران وجود ندارد. به کمک شرکت ‌های تأمین ‌کننده به راحتی می‌ توانید نیازهای دیتا سنتر و شبکه ‌های سازمان خود را مرتفع سازید. ساپرا صنعت نیز در میان شرکت ‌های تأمین‌ کننده، این افتخار را دارد که در این مسیر با شما همراه باشد.

نمایندگی سرور hp

برای خرید سرور HP مناسب کسب و کار خود می توانید با کارشناسان ما در ساپرا صنعت تماس بگیرید.

در زمان خرید سرورهای HP به مدت ضمانت، شرایط و نیز محل ارائه آن توجه کنید. شرکت ساپرا صنعت با بهره‌ مندی از متخصصان و مشاوران در بخش فروش و پشتیبانی، شما را در انتخاب سرور مناسب با ارائه ضمانت معتبر، و در تمامی مراحل پیکره ‌بندی و نگهداری آن، یاری می‌ رسانند.

نمایندگی سرور اچ پی – نمایندگی سرور اچ پی

نمایندگی سرور اچ پی – نمایندگی سرور اچ پی
نمایندگی سرور hpنمایندگی سرور hpنمایندگی سرور hpنمایندگی سرور hpنمایندگی سرور hpنمایندگی سرور hp
نمایندگی سرور hp در ایراننمایندگی سرور hp در ایراننمایندگی سرور hp در ایراننمایندگی سرور hp در ایراننمایندگی سرور hp در ایراننمایندگی سرور hp در ایراننمایندگی سرور hp در ایراننمایندگی سرور hp در ایران