شرکت فنی مهندسی ساپرا صنعت

شرکت فنی مهندسی ساپرا صنعت

تأمین و راهبری تجهیزات امنیتی F5- Fortinet و تجهیزات ذخیره سازی HPE

021-76871880
سبد خرید ( 0 مورد)

FortiToken

 
FortiToken : رمز عبور یک بار مصرف برای احراز و تأیید هویت قوی
از این محصول به منظور احراز هویت استفاده می‌شود. از طریق این ابزار رمز عبور یک بار مصرف (One-Time‌ ) ایجاد می‌شود و این امر موجب بالارفتن امنیت در هنگام استفاده از برنامه‌ها(به خصوص اپلیکیشن‌های بانکی) می‌شود.
 
راه‌حل‌های احراز هویت قوی که FortiToken ارائه می‌دهد امکان فعال‌سازی احراز هویت دوعاملی به منظور دسترسی به شبکه‌های محافظت‌شده و دستگاه‌های امنیتی به سهولت فراهم می‌کند. راهکارهای تأیید هویت دوعاملی باعث افزایش امنیت و کاهش خطر ناشی از تأیید هویت تک‌عاملی مانند رمزهای استاتیک می‌شود.
 
دستگاه‌های تأیید اعتبار دو عاملی FortiToken به مدیران شبکه این امکان را می دهد تا امنیت پیشرفته‌ای را برای کاربران از راه دور فراهم کند. این امر ضمانت می‌کند که فقط افراد مجاز قادر به دسترسی به اطلاعات مهم و حیاتی سازمان باشند.
 
پلت‌فرم امنیتی FortiGate قادر به ارائه یک سرور تأیید هویت یکپارچه است. ترکیب این قابلیت احراز هویت قوی با یکی از دستگاه‌های امنیتی FortiToken One Time Password(OTP) یا برنامه‌های کاربردی تلفن همراه، نیاز به یک سرور احراز هویت خارجی را از بین می‌برد.
توکن (نشانه)  کوتاه‌مدت و مبتنی بر زمان (تایم مشخصی برای استفاده دارد) راهکار تأییدهویت قوی برای ایمن‌سازی از راه دور IPSEC و دسترسی SSL VPN، ورود به شبکه Wi-Fi Captive Portal و ورود به سیستم مدیریت FortiGate را ارائه می‌دهد. این نشان (توکن) همواره با کنترل FortiGate هماهنگ می‌شود.
 
FortiToken PKI علاوه بر ارائه قابلیت‌های مبتنی بر (Public Key Infrastructure)-  PKI مانند رمزگذاری دیجیتالی و امضا، با استفاده از کلید خصوصی توکن به عنوان عامل دوم، یک راهکار تأیید هویت قوی را ارائه می‌دهد.
توکن های PKI و FortiToken OTP با FortiAuthenticator یکپارچه می‌شوند که به عنوان مدیر تأیید هویت و نشان متمرکز و همچنین مدیر PKI عمل می‌کند.
 
FortiTokenها در مدل‌های زیر ارائه شده‌اند:

  • FortiToken 200
  • FortiToken 220
  • FortiToken 300
  • FortiTokenMobile(Electronic License)
  • FortiToken Cloud

 
گروه‌شرکت‌های ساپرا با چندین سال سابقه فعالیت گسترده و چشم‌گیر در زمینه واردات و توزیع این محصول، علاوه بر ارائه سرویس‌های نصب و راه‌اندازی، پشتیبانی و راهبری FortiGate (فورتی‌گیت) به‌صورت حرفه‌ای در شرکت فناوری ساپرا، این شرکت را در بازار به‌عنوان یکی شرکت‌های دانش‌بنیان در امر آموزش محصولات Fortinet (فورتی‌نت) مطرح کرده است.
 

 

 

FortiToken-300

FortiToken-220

FortiToken-200

16-bit smart-card processor, 64 K memory SmartCard Platform
10 Years Minimum Data Retention
500,000 rewrites minimum Data Rewrites Cycle

 

Standard Lithium Battery Battery Type
Up to 5 Years Battery Lifetime
IP68 (Ingress Protection) Water-Resistant

 

Standard Lithium Battery Battery Type
Up to 5 Years Battery Lifetime
IP68 (Ingress Protection) Water-Resistant

 

توضیحات تکمیلی توضیحات تکمیلی توضیحات تکمیلی

 

 

 

   

FortiTokenMobile-Electronic-LIC

   
   
  Unique token provisioning service via FortiGuard™ minimizes provisioning overhead and ensures maximum seed security
  Perpetual token license and unlimited device transfers eliminates annual subscription fees
  Scalable solution leveraging existing end-user devices offers low entry cost and TCO

 

    توضیحات تکمیلی