شرکت فنی مهندسی ساپرا صنعت

شرکت فنی مهندسی ساپرا صنعت

تأمین و راهبری تجهیزات امنیتی F5- Fortinet و تجهیزات ذخیره سازی HPE

021-76871880
سبد خرید ( 0 مورد)

WS-C2960X-48LPS-L

 

WS-C2960X-48LPS-L

WS-C2960X-48LPS-L

سوئیچ سیسکو


سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960X-48LPS-L، دارای چهار ماژول اسلات SFP با سرعت1G
، 48 پورت اترنت با سرعت های ۱۰۰۰/۱۰۰/ ۱۰ گیگابیت  +POEکه در لایه ۲ شبکه به عنوان سوئیچ شبکه Access قرار می‌گیرد .
سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960X-48LPS-L، از مدل‌های بسیار پرطرفدار در سری ۲۹۶۰ است که با ویژگی‌های کلی پیکربندی ثابت،
سهولت استفاده،‌کاهش هزینه کل ،
بهبود پایداری ، قیمت مناسب و امنیت بالا ارائه شده است. به کمک این سوئیچ هزینه سیم‌کشی برق برای دوربین‌ها، رادیوهای میکروتیک، تلفن‌های ای پی کاهش می‌یابد و از طریق شبکه تا توان ۳۷۰ وات برق این دستگاه‌ها تأمین می‌گردد و به‌این‌ترتیب هزینه‌ها کاهش می‌یابد.
این مدل سوئیچ در سطح کلاس Enterprise و مناسب دانشگاه، اداره و یا شعب کسب و کارهای کوچک تا متوسط است. سوئیچ‌های سیسکو سری X با ویژگی‌های منحصر به فرد و نیز معماری خاص خود، جایگزین سری S شده‌اند . از جمله ویژگی‌‌های آن بهبود عملکرد IPV6 و Stackwise است.

ویژگی‌های سخت‌افزاری سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960X-48LPS-L

  • بهره مندی از قابلیت POE و +POE   . در حالتی که منبع تغذیه 370 وات باشد  می تواند به  12 پورت سوئیچ ،۳۰ وات برق برساند و یا برای ۲۴ پورت ۱۵.۷ واتی و یا  برای ۴۸ پورت مقدار ۷.۴ وات برق‌رسانی روی بستر شبکه انجام می‌شود.
  • پشتیبانی از ویژگی Stackable به منظور اتصال ۸ سوئیچ و تشکیل یک سوئیچ (اگر از سوئیچ سری S2960 استفاده شود 4 سوئیچ به هم متصل شده و یک سوئیچ تشکیل می‌شود.) در حقیقت توانایی FlexStack Stacking با پهنای باند Gbps20 روی هر سوئیچ، امکان اعمال تغییر به تمام سوئیچ‌های Stack را با انجام یک کانفیگ ممکن ساخته، و باعث سهولت در عملیات Upgrade سوئیچ‌ شده است.
  • دارای Image IOS LAN Base

وجه تمایز سوئیچ‌های Modular و سوئیچ‌های Fixed Configuration:

در سوئیچ‌ سیسکو ۴۸ پورت اترنت ۱۰۰۰/۱۰۰/۱۰ با قابلیت Fixed Configuration امکان تغییر در Physical Interface وجود ندارد و به حالت ثابت در جعبه سوئیچ قرار داده شده است. و هم‌چنین نمی‌توان Flash  و DRAM سوئیچ را ارتقا داد. حال آنکه سوئیچ‌های Modular ، سوئیچ‌هایی با قدرت زیاد هستند که  قابلیت سفارشی‌سازی دارند.
سوئیچ سیسکو مدلWS-C2960X-48LPS-L    در مقایسه با مدلWS-C2960X-48FPS-L  از نصف پورت‌‌های آن (۲۴ پورت )می‌توان خروجی POE گرفت به عبارتی HALF POE هستند و بنابراین 370 وات خروجی آن است حال آنکه در مدل FPSL 740 وات خروجی خواهیم داشت.