شرکت فنی مهندسی ساپرا صنعت

شرکت فنی مهندسی ساپرا صنعت

تأمین و راهبری تجهیزات امنیتی F5- Fortinet و تجهیزات ذخیره سازی HPE

021-76871880
سبد خرید ( 0 مورد)

دعوت از فناوران برای افزایش امنیت اطلاعات

دعوت از فناوران برای افزایش امنیت اطلاعات

هدف از این دعوت به چالش، گسترش بازار امنیت اطلاعاتی است.

ایمنا، به نقل از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، گزارشی منتشر کرده است که از فراخوانی فناورانه طراحان بسترهای باگ‌بانتی به‌منظور گسترش بازار و نیز افزایش تجربه کارشناسان حوزه امنیت اطلاعات برای پیوستن به این چالش خبر می‌دهد.

منظور از باگ‌بانتی که همان مسابقات شناسایی باگ و آسیب‌پذیری است، برنامه‌هایی است که در آن به افرادو هکرها، از سوی خود سازمان‌ها یا توسعه‌دهنده‌ها برای شناسایی باگ‌های سرویس‌های خود، در یک سایت، یا اپلیکیشن یا سخت‌افزار، پاداش و جایزه اعطا می‌گردد.

ستاد توسعه فناوری‌های اقتصاد دیجیتال و هوشمندسازی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، در طی این فراخوان، حمایت خود را از پلت‌فرم‌های باگ‌بانتی اعلام کرده است. در طی این فراخوان، امکان ارسال اطلاعات از سوی پلت‌فرم‌های باگ‌بانتی ایرانی برای قرارگیری در روال ارزیابی فراهم شده است.

دعوت از فناوران برای افزایش امنیت اطلاعات

دعوت از فناوران برای افزایش امنیت اطلاعات

مشارکت با صاحبان پلت‌فرم‌های باگ‌بانتی به‌منظور گسترش امکانات و نیز توانایی‌های پلت‌فرم، مشارکت با مشتریان این بسترها در اهدای جوایز مسابقات شناسایی باگ، حمایت خاص از کارشناسان برتر (کسانی که بالاترین تعداد و مؤثرترین آسیب‌پذیری‌ها در جریان مسابقات را شناسایی می‌کنند)، برگزاری دوره‌های آموزشی حرفه‌ای برای کارشناسان حاضر در سری این مسابقه‌ها و دوره‌های مشورتی برای سازمان‌های مشتری مسابقه‌های شناسایی باگ، حمایت‌هایی است که از سوی ستاد توسعه فناوری‌های اقتصاد دیجیتال و هوشمندسازی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، صورت می‌گیرد.

افراد علاقه‌مند می‌توانند برای اعلام آمادگی در این فراخوان، تا 10 آذرماه اقدام کنند.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on email
در صورتی که نیاز به مشاوره دارید از طریق زیر اقدام نمایید. همکاران ما در کمترین زمان با شما تماس حاصل می‌کنند.

مطالب مرتبط

Cloud-computing
مقالات
mona hashemi

فناوری ابری

مفهوم تکنولوژی ابری و رایانش ابری پیشرفت روزافزون تکنولوژی، باعث شده است که فضای ابری به عنوان جایگزینی برای فضای سنتی به خصوص در دهه

ادامه مطلب »