شرکت فنی مهندسی ساپرا صنعت

شرکت فنی مهندسی ساپرا صنعت

تأمین و راهبری تجهیزات امنیتی F5- Fortinet و تجهیزات ذخیره سازی HPE

021-76871880
سبد خرید ( 0 مورد)

100 میلیون دلار جایزه پرداخت شده – یک میلیون دلار برای هکرها

100 میلیون دلار پرداخت شده – یک میلیارد دلار برای هکرها

صد میلیون عدد عظیم است. امروز ما با همه هکرهای خود نقطه عطف فوق العاده صد میلیون دلاری جایزه را جشن می گیریم. هک برای خوب! با این حال باید بدانیم که فقط در حال پیشرفت هستیم. دنیای دیجیتال هنوز ایمن و ایمن نیست. کار بسیار بیشتری در انتظار ما است. ما یکصد میلیون اشکال دیگر برای پیدا کردن داریم.
از تاریخ 26 مه 2020 ، HackerOne مبلغ 100،000،000 دلار پاداش به هکرها بخاطر کار خارق العاده خود در یافتن نقص امنیتی در نرم افزار پرداخت کرده است. مشتری ها این سوراخ ها را برطرف کرده اند و از ورود مجرمان سایبری جلوگیری می کنند. ده ها هزار هکر اخلاقی در سرتاسر جهان گرد هم آمده اند تا جامعه متصل به دیجیتال ما را سخت کنند. یکصد میلیون دلاری که آنها به عنوان کار خلاقانه خود بدست آورده اند ، هزینه های غذا ، پوشاک ، خانه ها ، وسایل نقلیه ، شهریه ، مسافرت و پیگیری رویاهایی را که مدت ها نگه داشته شده است ، پرداخت کرده اند. نرم افزار برای هکرها بهتر است و هکرها برای جایزه ها بهتر هستند.
تعداد 100 میلیون نفر دیگر نیز وجود دارد. ما تخمین می زنیم که حدود 100 میلیون آسیب پذیری امنیتی هنوز در مناطق وحشی وجود دارد. اینها حفره هایی است که مجرمان در هنگام سرقت داده ها ، نصب بدافزارها ، مختل کردن عملیات حیاتی ، تحریف حقایق یا تهدید به دموکراسی ها ، به هم می ریزند. سالها طول خواهد کشید تا همه آن اشکالات را پیدا کنید و برطرف کنید. اما این نیز اتفاق خواهد افتاد. اگرچه روزهای ابتدایی است ، ما می توانیم از قبل ببینیم که امنیت هکرها به معنای بزرگی یا دو قوت از همه قدرت سیاه پوستان ، جنایتکاران و کشورهای نابجا هستند. زمان در کنار هک شدن خوب است. وقتی منابع خود را جمع می کنیم و از خود دفاع می کنیم ، هیچ مخالفی وجود ندارد که بتواند ما را از آن خود کند.
تاکنون در تاریخ ما ، HackerOne حدود 170،000 گزارش آسیب پذیری معتبر را به مشتریان خود تحویل داده است. غیرممکن است که دقیقاً بدانیم چه تعداد از نقض سایبری از این طریق جلوگیری شده است ، اما می توان تخمین زد که هزاران یا شاید بیش از ده هزار نفر باشد. با متوسط ​​هزینه نقض در جایی در حدود 8 میلیون دلار ، پس انداز در ده ها میلیارد دلار است.
امنیت مبتنی بر هکر در حال حاضر جهان را بسیار امن تر کرده است. و با سه چهارم میلیون هکرها که به سیستم وارد شده اند ، ما اطمینان می دهیم که ظرفیت این را داریم که به دنبال پیدا کردن جوش ها و کمک به مشتریان باشیم حتی اگر حجم نرم افزارها با سرعت فوق العاده ای ادامه یابد. با جامعه ای با اندازه ، ما قدرت خلاقانه و کنجکاوی حدود 65 نورون چهار چهارم را نشان می دهیم. هیچ مشکلی در زمینه امنیت سایبری وجود ندارد که گروه بزرگی از مغزهای انسانی که به سمت یک هدف مشترک عمل می کنند نمی توانند مقابله کنند.
جامعه بین المللی هکرها جنبشی را ایجاد می کند که جهان قبلاً ندیده بود. هک کردن یک فلسفه ، یک طرز فکر و یک روش زندگی است. آنها با انگیزه از چالش ، یادگیری ، محافظت از اطلاعات ، کمک به دیگران ، منافع مالی و به سادگی انجام کارهای خوب در جهان برخوردار هستند. مزایای حرفه ای در گزارش هکرهای ما در سال 2020 می درخشد ، 44٪ می گویند که آنها برای پیشبرد مشاغل شخصی خود هک می شوند. در حقیقت ، من پیش بینی های چندانی برای آنچه در آینده این جامعه برگزار می شود ، دارم.
طی 15 سال آینده ، ما انتظار داریم بیش از 500 افسر ارشد امنیت اطلاعات (CISO) را از رده های هکرهای ما تولید کنیم. این افراد ماهر و با انگیزه به کاهش خطر سایبر در شرکتهای کلیدی تجاری و سازمان های دولتی کمک می کنند.
به عنوان یک نتیجه از خلاقیت و سرسختی آنها ، پیش بینی می کنیم هکرها در مدت 5 سال 1 میلیارد دلار بابت اشکال به دست آورده و از شرکت ها و دولت ها به طور یکسان در برابر تهدیدات مداوم و زودگذر محافظت می کنند.
با برخورد با بحران COVID-19 به جهانیان ، ناگهان دارایی های دیجیتالی بیشتری در معرض تهدیدات سایبری قرار دارند و در عین حال بودجه بسیار کمتری برای هزینه کردن آنها وجود دارد. چگونه عملیات امنیتی خود را در چنین محیط های چالش برانگیز مدیریت می کنید؟ دفاع باید رشد کند اما هزینه ها باید کاهش یابد. پاسخ امنیت هکری است. بهترین هکرهای جهان آماده هستند تا به شما کمک کنند. شما قدرت کامل مغز آنها را می گیرید ، اما بار هزینه را با سایر مشتریان تقسیم می کنید. آنچه می پردازید فقط کسری دقیق است که به شما خدمت می کند.
بازده سرمایه گذاری (ROI) این مدل خارج از این جهان است. امنیت پیشرفته هکر ، میلیارد ها دلار در نقض سایبری را نجات داده است که اتفاق نیفتاد ، با این حال تاکنون فقط 100 میلیون دلار از نعمت ها هزینه کرده است.
بگذارید امروز نعمت های پرداخت شده را جشن بگیریم. قهرمانان در همه اینها هکرها هستند. آنها تجارت خود را به تنهایی آموخته اند. آنها و من به طور داوطلبانه به شرکت ها ، دولت ها ، و من کمک می کنیم. مشتریان برای یافتن مبلغ 100 میلیون دلار پاداش به آنها داده اند. این مقدار عظیم پول در حال حاضر شروع به تغییر جامعه کرده است. افراد باهوش در سراسر جهان فرصتی را می بینند که قبلاً به آنها دسترسی نداشتند. امنیت مبتنی بر هکرها نه تنها برنامه های نرم افزاری شرکت ها و دولت ها را ایمن تر می کند. این همچنین دموکراتیک کردن و گسترش فرصت های اقتصادی در سراسر جهان برای همه افراد با آن نوع خاص از کنجکاوی و سرسختی است.
هکرها برنده می شوند ، شرکت ها برنده می شوند ، دولت ها پیروز می شوند – و همه ما برنده می شویم. با کمک حیاتی هکرها ، ما در مسیری برای ساخت و ساز قرار داریم

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on email
در صورتی که نیاز به مشاوره دارید از طریق زیر اقدام نمایید. همکاران ما در کمترین زمان با شما تماس حاصل می‌کنند.

مطالب مرتبط

Cloud-computing
مقالات
mona hashemi

فناوری ابری

مفهوم تکنولوژی ابری و رایانش ابری پیشرفت روزافزون تکنولوژی، باعث شده است که فضای ابری به عنوان جایگزینی برای فضای سنتی به خصوص در دهه

ادامه مطلب »