شرکت فنی مهندسی ساپرا صنعت

شرکت فنی مهندسی ساپرا صنعت

تأمین و راهبری تجهیزات امنیتی F5- Fortinet و تجهیزات ذخیره سازی HPE

021-76871880
سبد خرید ( 0 مورد)

احیای اقتصاد در برزیل به کمک هوش مصنوعی

احیای اقتصاد در برزیل به کمک هوش مصنوعی

به نقل از ZDNet ، با همکاری میکروسافت، گزارشی در بزریل ارائه شده که در آن اعلام شده است چنانچه بزریل از هوش مصنوعی در قسمت‌های مختلف اقتصاد خود، استفاده نماید، می‌تواند در یک دهه آتی به رشد 4.2درصدی در اقتصاد خود دست پیدا کند.

در همین راستا، استفاده از هوش مصنوعی ضمن فراهم کردن امکان اتوماسیون بسیاری از فرایندهای پیشرفته در دولت و بخش خصوصی بزریل، ایجاد مهارت‌های شغلی جدید و نیز افزایش بهره‌وری را فراهم می‌سازد.

احیای اقتصاد در برزیل به کمک هوش مصنوعی

احیای اقتصاد در برزیل به کمک هوش مصنوعی

چنانچه بزریل دستاوردهای خود در هوش مصنوعی را فقط به‌منظور اتوماسیون فرایندهای حرفه‌ای به کار بگیرد، در زمینه تولید ناخالص داخلی، به رشد 1.8 درصدی خواهد رسید. تصمیم دولت بزریل این است که از تمامی جنبه‌های هوش مصنوعی در اقتصاد خود تا سال 2030 بهره بگیرد. طبق این گزارش، موتور محرک اقتصاد بزریل بعد از پایان پاندمی کرونا، هوش مصنوعی است. پاندمی کرونا در بزریل، بیکاری بیش‌تر از 14 میلیون نفر را به دنبال داشته است، ضمن آن‌که تعداد زیادی از مشاغل نیز، تعطیل شده‌اند.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on email
در صورتی که نیاز به مشاوره دارید از طریق زیر اقدام نمایید. همکاران ما در کمترین زمان با شما تماس حاصل می‌کنند.

مطالب مرتبط

Cloud-computing
مقالات
mona hashemi

فناوری ابری

مفهوم تکنولوژی ابری و رایانش ابری پیشرفت روزافزون تکنولوژی، باعث شده است که فضای ابری به عنوان جایگزینی برای فضای سنتی به خصوص در دهه

ادامه مطلب »